Obrona w samochodzie- Car Defence

Obejrzyj wstęp do szkolenia:

CAR DEFENCE TWÓJ BEZPIECZNY POWRÓT DO DOMU. TWOJA OBRONA W SAMOCHODZIE.

Witaj na pierwszym tego typu szkoleniu w Polsce, którego celem jest uzbrojenie Cię w UMIEJĘTNOŚCI SPECJALNE, które dotyczyć będą tym razem agresji na drodze i niebezpiecznych sytuacji samochodowych.

Czego się spodziewać w tym kursie?

Tworząc ten program, postawiłem na proste i skuteczne rozwiązania. Bez bzdur, skomplikowanych ruchów i obietnic bez pokrycia.

Przed Tobą najważniejsze elementy, które pozwolą Ci poczuć się bezpieczniej. 

Nauczę Cię co robić, a może co ważniejsze, czego nie robić i na co zwracać uwagę w sytuacjach kryzysowych, szczególnie kiedy na drodze pojawi się agresywny kierowca. 

Prewencja, świadomość sytuacyjna, zasady bezpieczeństwa, ćwiczenia i szereg drili oraz ćwiczeń pomocniczych.

To szkolenie pozwoli Ci na zdecydowanie lepsze poruszanie się w przestrzeni samochodowej.

Większość z nas to kierowcy.

Niech to szkolenie będzie kolejnym ubezpieczeniem na wypadek sytuacji niebezpiecznej na drodze.

Co zawiera kurs?

Pamiętaj!

Każde szkolenie online to ogromna dawka wiedzy.

Informacje zawarte w szkoleniu to zbiór metod i ćwiczeń, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla jednostek szybkiego reagowania i prezentowane były na zamkniętych warsztatach.

Proszę, abyś dokładnie krok po kroku studiował materiał. Traktuj to szkolenie jako zbiór najprostszych i najskuteczniejszych elementów samoobrony w sytuacji kryzysowej na drodze. Pamiętaj jednak, że to praktyka i trening tworzą realne umiejętności . Zdecydowanie zachęcam Cię do praktykowania pod opieką wykwalifikowanej kadry lub podczas moich obozów czy seminariów.

 

Kim jestem?

Nazywam się Jarosław Rogowski i od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem osobistym i Samoobrona. Od wielu lat szkole osoby prywatne, firmy oraz jednostki Wojska i policji w tym jednostki specjalne. Zjeździłem pół świata aby zbudować umiejętności którymi dzisiaj mogę się podzielić. Nie jestem żadnym supermenem I zdecydowanie nie wiem wszystkiego. Nie jestem kulooodporny a na swoim koncie mam również porażki. Prowadzę szkolenia na całym świecie od kilku lat prowadzę również aktywnie swoje media społecznościowe na których dzielę się swoją wiedzą z każdym kto chce zwiększyć swój poziom świadomości w temacie Samoobrony. Prowadzę najpopularniejsze w Polsce kanał na temat bezpieczeństwa osobistego Odznakę lidera udało się również zdobyć na tik toku gdzie przekazuje samą esencję bez owijania w bawełnę. Nie wszystkim musi się to podobać, jednak uważam że ludzie zasługują na to żeby otrzymywać rzetelne informacje pozbawione bzdur. Życie jest za krótkie żeby trenować skomplikowane ruchy, których nigdy nie zastosujesz w życiu. Pracuję z ludźmi biznesu oraz z osobami z pierwszych stron gazet. Prowadzę obozy oraz seminaria, przez które przez ostatnie lata przewinęły się tysiące osób. Najważniejsze dla mnie to dobra atmosfera i realny przekaz z szacunkiem dla każdego uczestnika warsztatów .

Dlaczego postanowiłem nagrać ten kurs?

Ponieważ na rynku nie ma produktu, który rzetelnie odpowiadałby na trudne pytania z dziedziny bezpieczeństwa w samochodzie oraz sytuacji agresji na drodze.

Czy kurs jest wart swojej ceny?

Jest wart 10 razy więcej…

Ten kurs, to ponad 25 lat mojej ciężkiej pracy, rozwoju, nauki i zebranych  doświadczeń oraz prostych skutecznych rozwiązań. W tym kursie zobaczysz, że moja pasja, to również moja misja. Misja szerzenia wiedzy, w tak ważnym dla każdego człowieka temacie bezpieczeństwa osobistego i bezpieczeństwa najbliższych.  

Jestem przekonany, że ten produkt będzie jednym z lepszych twoich inwestycji w budowanie świadomości bezpieczeństwa, prewencji i unikania zagrożeń oraz ochrony swojego zdrowia i życia.

Co otrzymujesz wraz z kursem?

Dostajesz esencję i najprostsze rozwiązania. Otrzymujesz wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne, które również możesz trenować samemu lub na treningach.

Co dalej?

Teraz Twoja kolej i Twój czas!

Kurs jest w zasięgu Twojej ręki.

Nie zastanawiaj się !

Pamiętaj, że zaraz po złożeniu zamówienia, masz pełny dostęp do kursu i możesz od razu zacząć swoją przygodę z OBRONĄ W SAMOCHODZIE – CAR DEFENCE.

Nie czekaj więc.

Zapraszam Cię do mojego świata.

Ucz się, rozwijaj i trenuj jak najwięcej!

BĄDŹ BEZPIECZNY!

Ale czy to na pewno dla mnie?

❌️ NIE, jeżeli kwestia bezpieczeństwa osobistego i Twoich bliskich jest ci obojętna
❌️ NIE, jeżeli uważasz, że w sytuacji konfliktu, zaczepki lub ataku słownego, fizycznego lub z użyciem noża ze strony agresora, poradzisz sobie bez problemu
❌️ NIE, jeżeli uważasz, że mieszkasz w bezpiecznej okolicy i nic ci nie grozi
❌️ NIE, jeżeli jesteś mistrzem panowania nad emocjami podczas konfliktu i stresu, zarówno w sytuacjach niebezpiecznych jak i w życiu codziennym

Jest to dla ciebie, jeśli:

✅️ bezpieczeństwo i zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest dla Ciebie priorytetem,
✅️ chcesz zwiększyć poziom umiejętności z zakresu obrony osobistej, poznać proste techniki, które być może w przyszłości pozwolą uniknąć Ci sytuacji niebezpiecznej
✅️ jesteś świadomą, odpowiedzialną i nastawioną na rozwój osobą

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Bo jest to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Niezależnie od twojej aktualnej wiedzy w tym zakresie, poziomu wytrenowania i umiejętności, ten kurs jest początkiem Twojej nauki, rozwoju i zwiększenia poziomu bezpieczeństwa. Pamiętaj, że najważniejsze dla mnie jest to, abyś wrócił bezpiecznie do domu. Walka to ostateczność, ale zawsze trzeba mieć plan B i właśnie ten kurs pozwoli Ci ten plan B zbudować. Nie czekaj! Dołącz!

Najczęściej zadawane pytania

  • Żyjemy w czasach, w których mamy przesyt informacji. W sieci można znaleźć tysiące technik i rozwiązań. Przedstawiane przeze mnie zagadnienia są zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, pozbawione zbędnych ruchów. Nie chcę, abyście gromadzili techniki jak kolekcjonerskie przedmioty. Chcę, żebyście mieli dostęp do najprostszych ruchów. Rozwiązania, które prezentuję, były testowane przez ponad 15 lat zarówno przez początkujące osoby o różnych gabarytach i płci, jak i przez specjalistów oraz osoby zajmujące się codziennie bezpieczeństwem. Pierwsze szkolenie stanowi jednocześnie bazę wyjściową dla wszystkich innych, które tu pojawiają się. Zawiera esencję praktycznej teorii, czyli zasady i zagadnienia opracowane przeze mnie.

  • Nasze szkolenie w sposób profesjonalny przekazuje informacje dotyczące bezpieczeństwa i samoobrony. Nasz materiał online jest to zbiór ćwiczeń pomocniczych oraz informacji których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i świadomości dotyczącej zagrożeń. Jesteśmy wielkimi przeciwnikami nadawania certyfikatów tematyce Samoobrony. Szkolenie online ma być materiałem pomocniczym i nie wyobrażamy sobie nadać jakiegokolwiek stopnia zaawansowania. Nadawanie certyfikatów byłoby oszustwem stosunku do Klientów. Za bardzo szanujemy naszą prace, klientów oraz każdego kto z nami współpracuje.

  • Dostęp do wszystkich szkoleń jest dożywotni.

  • Dokładny koszt szkolenia dostępny jest w zakładce

  • Przed rozpoczęciem kursu nie jest wymagane żadne doświadczenie lub umiejętności. Jednakże jako, że kurs jest związany z aktywnością fizyczną, prosimy by podejmować wysiłek odpowiedzialnie i nie ćwiczyć w razie jakichkolwiek medycznych przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego.

  • Szkolenia są skierowanie dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony.