Rozwiązywanie problemów ze szkoleniem

Logowanie

Logowanie do swojego kursu odbywa się automatycznie po zakupieniu szkolenia. Jeśli jednak zostaliście wylogowani lub chcecie korzytać z kursu na innym urządzeniu niż zakupiliście kurs, należy wejść na stronę:

https://jaroslawrogowski.pl/kokpit/

i podać swoje dane do logowania. E-mail jest zgodny z tym, który podaliście przy zakupie szkolenia.

W przypadku braku hasła, co może wydarzyć się przy pierwszym logowaniu, należy kliknąć w „Przypomnij hasło” (screen obok) i ustawić hasło swojego konta.

Aby zresetować swoje hasło, możecie też wejść bezpośrednio w ten link i podać swój adres e-mail, na który zakupiliście kurs:

https://jaroslawrogowski.pl/kokpit/retrieve-password/

Po zalogowaniu zostaniecie przekierowani do swojego pulpitu, w którym możecie wybrać szkolenie, które chcecie wykonać.

W przypadku dalszych problemów z logowaniem, należy wejść na stronę https://jaroslawrogowski.pl/wp-admin po czym wpisać dane do logowania. Również w ten sposób zostaniecie przekierowani do swojego kokpitu.

Dostęp do konta po płatności przelewem

Jeśli wybraliście płatność przelewem, dostęp do konta zostanie nadany wolniej niż w przypadku płatności automatycznej przy wsparciu operatora płatności. W takim przypadku, aby jak najszybciej dostać dostęp do szkolenia, należy podczas płatności podać swój numer zamówienia, a po dokonaniu płatności należy wysłać potwierdzenie przelewu na adres kontakt [@] gkma.pl

W innym przypadku będziecie musieli oczekiwać na zaksięgowanie płatności.

Start kursu

Po zalogowaniu się do swojego kokpitu, zobaczycie informację ile kursów jest dla Was dostępnych, ile rozpoczęliście, a ile ukończyliście.

Aby przejść do szkolenia, należy kliknąć w sekcję „Kursy na które się zapisano”, po czym wybrać odpowiednie szkolenie, które chcecie rozpocząć lub kontynuować. Przykład na screenie obok.

Aby przejść bezpośrednio do listy szkoleń, możecie kliknąć w link:
https://jaroslawrogowski.pl/kokpit/enrolled-courses/

Jeśli chcecie rozpocząć szkolenie Don’t be a victim, możecie skorzystać bezpośrednio z linka poniżej. Pamiętajcie, że żeby zadziałał, musicie być zalogowani.

https://jaroslawrogowski.pl/courses/dont-be-a-victim/lekcja/najwazniejsze-zasady-bezpieczenstwa/

Najczęściej zadawane pytania

  • Żyjemy w czasach, w których mamy przesyt informacji. W sieci można znaleźć tysiące technik i rozwiązań. Przedstawiane przeze mnie zagadnienia są zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, pozbawione zbędnych ruchów. Nie chcę, abyście gromadzili techniki jak kolekcjonerskie przedmioty. Chcę, żebyście mieli dostęp do najprostszych ruchów. Rozwiązania, które prezentuję, były testowane przez ponad 15 lat zarówno przez początkujące osoby o różnych gabarytach i płci, jak i przez specjalistów oraz osoby zajmujące się codziennie bezpieczeństwem. Pierwsze szkolenie stanowi jednocześnie bazę wyjściową dla wszystkich innych, które tu pojawiają się. Zawiera esencję praktycznej teorii, czyli zasady i zagadnienia opracowane przeze mnie.

  • Nasze szkolenie w sposób profesjonalny przekazuje informacje dotyczące bezpieczeństwa i samoobrony. Nasz materiał online jest to zbiór ćwiczeń pomocniczych oraz informacji których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i świadomości dotyczącej zagrożeń. Jesteśmy wielkimi przeciwnikami nadawania certyfikatów tematyce Samoobrony. Szkolenie online ma być materiałem pomocniczym i nie wyobrażamy sobie nadać jakiegokolwiek stopnia zaawansowania. Nadawanie certyfikatów byłoby oszustwem stosunku do Klientów. Za bardzo szanujemy naszą prace, klientów oraz każdego kto z nami współpracuje.

  • Dostęp do wszystkich szkoleń jest dożywotni.

  • Dokładny koszt szkolenia dostępny jest w zakładce

  • Przed rozpoczęciem kursu nie jest wymagane żadne doświadczenie lub umiejętności. Jednakże jako, że kurs jest związany z aktywnością fizyczną, prosimy by podejmować wysiłek odpowiedzialnie i nie ćwiczyć w razie jakichkolwiek medycznych przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego.

  • Szkolenia są skierowanie dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony.