Szkolenia stacjonarne

Szkolenia Stacjonarne Szkolenia dla firm oraz służb

 

Szkolenia dla firm

Jarosław Rogowski w ciągu ostatnich dziesięciu lat miał okazję przeszkolić setki firm prywatnych, instytucji oraz trenować i współpracować z jednostkami specjalnymi wojska oraz policji. Projekty oraz warsztaty na całym świecie, dały mu możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i doświadczenia.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji szkoleń, eventów, wykładów. Współtworzymy i kompleksowo obsługujemy wydarzenia prywatne oraz firmowe. Działamy w każdych warunkach! Nasi konsultanci to min. byli operatorzy jednostek GROM, BOA oraz BIURA OPERACJI ANTYTERRORYSTYCZNYCH.\

Sprawdź jakość usług oraz referencje

Szkolenia dla służb

Każda jednostka i formacja ma swoje określone zadania. To co łączy ekipy mające na co dzień do czynienia z przemocą, to podejmowanie racjonalnych decyzji w stresie, oraz zarządzanie sytuacją kryzysową. Jarosław Rogowski od ponad 10 lat ma zaszczyt szkolić, jak i tworzyć programy treningowe dla funkcjonariuszy oraz operatorów. Specjalizujemy się w przekazywaniu jakościowej wiedzy i przygotowaniu ekip w zakresie walki w ręcz i samoobrony w sytuacjach o każdym stopniu natężenia.

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z brutalizacją świata i coraz lepszym wyszkoleniem bandytów. Dajemy konkretne rozwiązania jak radzić sobie z uzbrojonym i nieuzbrojonym przeciwnikiem, biorąc również pod uwagę regulacje prawne. Profesjonalny trening walki w ręcz ma ogromny wpływ na skuteczność funkcjonariuszy i pozwala lepiej panować nad sytuacjami specjalnymi.

Dopasowujemy elastycznie program konsultując i analizując potrzeby danej formacji. Przekazujemy jedynie proste i skuteczne techniki, testując je podczas symulacji, możliwie najbardziej zbliżonych do realnych. Obalamy mity i optymalizujemy ruch. Współpracujemy również z byłymi operatorami takich jednostek jak GROM i BOA, a także szkoleniowcami szkół policyjnych.

Do dyspozycji mamy strzelnicę oraz prywatne, w pełni wyposażone centrum treningowe w kwaterze głównej w Łodzi. Pracujemy w całej Europie i na świecie.

Sprawdź jakość usług oraz referencje

Trening personalny

Szkolenia personalne to zaawansowana formuła treningowa, której celem jest uzyskanie maksymalnych efektów dopasowując indywidualnie program do klienta. Korzystamy z nowoczesnych metod treningowych wychodząc poza standardy.

Podczas treningów proponujemy naszym klientom:

  • Trening fizyczny – najlepsze sprawdzone metody zwiększające siłę, dynamikę, elastyczność, szybkość oraz poprawę sylwetki,
  • Trening walki i samoobrony – praca na bazie takich systemów jak krav maga, mma, boks, ACT. Posiadamy własne profesjonalne studio treningowe wyposażone absolutnie we wszystko niezbędne do treningu,
  • Trening mentalny – zwiększamy pewność siebie naszych klientów uczymy skalowania reakcji, negocjacji kryzysowej oraz podejmowania racjonalnych decyzji w stresie.

Sprawdź jakość usług oraz referencje

Najczęściej zadawane pytania

  • Żyjemy w czasach, w których mamy przesyt informacji. W sieci można znaleźć tysiące technik i rozwiązań. Przedstawiane przeze mnie zagadnienia są zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, pozbawione zbędnych ruchów. Nie chcę, abyście gromadzili techniki jak kolekcjonerskie przedmioty. Chcę, żebyście mieli dostęp do najprostszych ruchów. Rozwiązania, które prezentuję, były testowane przez ponad 15 lat zarówno przez początkujące osoby o różnych gabarytach i płci, jak i przez specjalistów oraz osoby zajmujące się codziennie bezpieczeństwem. Pierwsze szkolenie stanowi jednocześnie bazę wyjściową dla wszystkich innych, które tu pojawiają się. Zawiera esencję praktycznej teorii, czyli zasady i zagadnienia opracowane przeze mnie.

  • Nasze szkolenie w sposób profesjonalny przekazuje informacje dotyczące bezpieczeństwa i samoobrony. Nasz materiał online jest to zbiór ćwiczeń pomocniczych oraz informacji których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i świadomości dotyczącej zagrożeń. Jesteśmy wielkimi przeciwnikami nadawania certyfikatów tematyce Samoobrony. Szkolenie online ma być materiałem pomocniczym i nie wyobrażamy sobie nadać jakiegokolwiek stopnia zaawansowania. Nadawanie certyfikatów byłoby oszustwem stosunku do Klientów. Za bardzo szanujemy naszą prace, klientów oraz każdego kto z nami współpracuje.

  • Dostęp do wszystkich szkoleń jest dożywotni.

  • Dokładny koszt szkolenia dostępny jest w zakładce

  • Przed rozpoczęciem kursu nie jest wymagane żadne doświadczenie lub umiejętności. Jednakże jako, że kurs jest związany z aktywnością fizyczną, prosimy by podejmować wysiłek odpowiedzialnie i nie ćwiczyć w razie jakichkolwiek medycznych przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego.

  • Szkolenia są skierowanie dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony.