Szkolenie- Encyklopedia Bezpieczeństwa Osobistego- Don’t be a victim

Czym jest Samoobrona i do czego nam jest w życiu potrzebna?

Każdy ma prawo do ochrony swojego życia, zdrowia i godności. Mówiąc Samoobrona mamy na myśli zespół umiejętności mających na celu przeciwdziałanie przemocy i agresji o różnym charakterze w naszym kierunku. Każdy potrzebuje bezpiecznego powrotu do domu i każdy chce zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Chęć obrony przed fizycznym atakiem agresora jest czymś oczywistym. Pamiętaj, że codziennie dochodzi do tysięcy napaści. Im więcej znasz zasad im więcej umiejętności posiadasz tym stajesz się trudniejszym celem.

Osoby trenujące są pewniejsze siebie a tym samym zniechęcają potencjalnych agresorów. Dzięki treningowi jesteśmy w stanie zminimalizować ilość sytuacji niebezpiecznych oraz zwiększyć swój procent szans. Nie istnieje żadna metoda, a zwiększenie szans na przetrwanie nawet o kilka procent wymaga wiedzy i przede wszystkim nauki prewencji. 

Świadomość sytuacyjną o której mówimy w kursie jest kluczowa. 

Ludzie codziennie stają się ofiarami. Z roku na rok na ulicach panuje coraz mniej zasad a agresorzy są coraz lepiej wyszkoleni. Codziennie słyszymy o bójkac,  pobiciach i morderstwach. Nie wszyscy w naszym otoczeniu życzą nam dobrze. 

Pewnie nie raz zastanawialiście się nad tym, jak wy byście zachowali się w takiej sytuacji, czy potrafilibyście zareagować adekwatne i czy wogole potrafilibyście się ruszyć. W sytuacjach stresu czasami zostajemy sparaliżowani.

Wynika to z braku treningu. Serce szybko bije, nogi są ciężkie, trudno się oddycha. Słyszeliście o tym? Taka sytuacja Was spotkała? Nie martwcie się to się zdarza każdemu. Stres towarzyszy każdej tego typu sytuacji a ja sam nieraz przeżyłem trudne chwile. Nikt nie jest kuloodporny. Ja osobiście nieraz dostałem po głowie. Wiem o tym jak ważne jest działanie w stresie. 

Co więc da ci ten kurs?

Przede wszystkim mój kurs to nie jest kolejny bełkot i obietnica. Chce, żebyś zwiększył /ła swoją świadomość. Chcę żebyście nauczyly się patrzeć na świat w trochę inny sposób. Nauczysz się nie tylko tego co masz robić ale przede wszystkim tego czego nie masz co robić w sytuacjach kryzysowych. Dowiesz się o zasadach które pozwolą ci pewniejszym krokiem i bardziej świadomie stąpać po miejskiej dżungli.

Kim jestem?

Nazywam się Jarosław Rogowski i od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem osobistym i Samoobrona. Od wielu lat szkole osoby prywatne, firmy oraz jednostki Wojska i policji w tym jednostki specjalne. Zjeździłem pół świata aby zbudować umiejętności którymi dzisiaj mogę się podzielić. Nie jestem żadnym supermenem I zdecydowanie nie wiem wszystkiego. Nie jestem kulooodporny a na swoim koncie mam również porażki. Prowadzę szkolenia na całym świecie od kilku lat prowadzę również aktywnie swoje media społecznościowe na których dzielę się swoją wiedzą z każdym kto chce zwiększyć swój poziom świadomości w temacie Samoobrony. Prowadzę najpopularniejsze w Polsce kanał na temat bezpieczeństwa osobistego Odznakę lidera udało się również zdobyć na tik toku gdzie przekazuje samą esencję bez owijania w bawełnę. Nie wszystkim musi się to podobać, jednak uważam że ludzie zasługują na to żeby otrzymywać rzetelne informacje pozbawione bzdur. Życie jest za krótkie żeby trenować skomplikowane ruchy, których nigdy nie zastosujesz w życiu. Pracuję z ludźmi biznesu oraz z osobami z pierwszych stron gazet. Prowadzę obozy oraz seminaria, przez które przez ostatnie lata przewinęły się tysiące osób. Najważniejsze dla mnie to dobra atmosfera i realny przekaz z szacunkiem dla każdego uczestnika warsztatów .

Dlaczego zacząłem trenować?

Jako młody chłopak nie byłem zbyt pewny siebie, a sytuacje związane z walką bardzo mnie stresowały. Postanowiłem działać i coś z tym zrobić.  Brak pewności siebie, rodzi kłopoty w wielu życiowych sytuacjach. Jestem najlepszym przykładem tego że dzięki treningowi i świadomemu rozwojowi, można osiągnąć bardzo wiele. Dzięki temu jestem dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem i mogę prowadzić treningi każdemu, niezależnie od tego kim jest oraz czym się w życiu zajmuje, dzieląc się zdobytą wiedzą.

Dzięki systematycznej i ciężkiej pracy, udało mi się rozwinąć swoją firmę szkoleniową, a z moich usług korzystają dzisiaj firmy prywatne oraz wyspecjalizowane jednostki. Uzbrajamy ludzi w umiejętności specjalne.

A jak jest z Tobą?

Czy bezpieczeństwo jest dla ciebie ważne? Chciałbyś poczuć się pewnie?  Chciałbyś poznać swoje słabe i mocne strony?

Na chwilę obecną, twoja forma i kondycja fizyczna nie jest istotna. Ważna  jest twoja chęć do pracy i do rozwoju.

W świecie wirtualnym coraz częściej można znaleźć różne informacje w temacie Samoobrony. Nie zawsze są one zweryfikowane z rzeczywistością, a prawda  jest taka, że Samoobrona to spotkanie dwóch sił. Samoobrona to walka dwóch energii, ale to nie zawsze silniejszy wygrywa.

Naucz się taktyki i bądź tym sprytniejszym, który wie nie tylko to, jak negocjować, ale również  jak oddalać się z miejsca, w którym zagraża niebezpieczeństwo. Chcę przekazać Ci żelazne ABC twojego bezpieczeństwa osobistego.

Czy można osiągnąć szybkie efekty?

Systematyczną pracą i chęcią rozwoju zawsze można, ale ważniejsze jest to, że po moim kursie otrzymasz coś unikatowego. Większą świadomość podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych i zagrożenia życia. Zainspirujesz się do treningu, a być może przyjedziesz na jedne z moich obozów lub seminariów, na które już dzisiaj serdecznie Cię zapraszam.

Dlaczego postanowiłem nagrać ten kurs?

Ponieważ na rynku nie ma produktu, który rzetelnie odpowiadałby na trudne pytania z dziedziny bezpieczeństwa osobistego, a przynajmniej nie omawiałby tych zagadnień tak dokładnie.

Czy kurs jest wart swojej ceny?

Jest wart 10 razy więcej…

Ten kurs, to ponad 25 lat mojej ciężkiej pracy, rozwoju, nauki i zebranych  doświadczeń oraz prostych skutecznych rozwiązań. W tym kursie zobaczysz, że moja pasja, to również moja misja. Misja szerzenia wiedzy, w tak ważnym dla każdego człowieka temacie bezpieczeństwa osobistego i bezpieczeństwa najbliższych.  

Jestem przekonany, że ten produkt będzie jednym z lepszych twoich inwestycji w budowanie świadomości bezpieczeństwa, prewencji i unikania zagrożeń oraz ochrony swojego zdrowia i życia.

Co zawiera kurs?

Kurs został podzielony na dwie podstawowe części: teoretyczną oraz praktyczną. Jedno bez drugiego nie istnieje.

W części teoretycznej otrzymasz zastrzyk informacji związanych z prewencją i jej zasadami. Znajdziesz ogromną ilość wiedzy w tym temacie. Już w części teoretycznej, po zastosowaniu pewnych rad i zasad, zwiększysz od razu swój poziom bezpieczeństwa, bo zaczniesz zwracać uwagę na rzeczy istotne. Teoria zawsze musi iść w parze z praktyką, dlatego moje materiały pomocnicze zawierają ćwiczenia, które wzmocnią Twoją pozycję i poprawią stabilność postawy. Nauczysz się podstawowych zasad ataku i obron, a także uwalniania się z różnych uchwytów i obchwytów. W kursie poruszony jest również trudny i częsty problem obrony przed nożem.

Nie zdradzę Ci wszystkiego, ale powiem Ci tylko tyle, że ten kurs jest wstępem do kolejnych i jest to naprawdę ważna część żelaznego ABC SAMOOBRONY.

Co otrzymujesz wraz z kursem?

Dostajesz esencję i najprostsze rozwiązania. Otrzymujesz wiedzę teoretyczną i ćwiczenia praktyczne, które również możesz trenować samemu lub na treningach.

Ważne…

Realna wartość tego kursu jest zdecydowanie wyższa, jednak moim priorytetowym celem jest to, żeby kurs był dostępny dla każdego.

Co dalej?

Pamiętaj, że zaraz po złożeniu zamówienia, masz pełny dostęp do kursu i możesz od razu zacząć swoją przygodę z SAMOOBRONĄ.

Nie czekaj więc. Zapraszam Cię do mojego świata.

Ucz się, rozwijaj i trenuj jak najwięcej!

BĄDŹCIE BEZPIECZNI!

Ale czy to na pewno dla mnie?

❌️ NIE, jeżeli kwestia bezpieczeństwa osobistego i twoich bliskich jest ci obojętna
❌️ NIE, jeżeli uważasz, że w sytuacji konfliktu, zaczepki lub ataku słownego, fizycznego lub z użyciem noża ze strony agresora, poradzisz sobie bez problemu
❌️ NIE, jeżeli uważasz, że mieszkasz w bezpiecznej okolicy i nic ci nie grozi
❌️ NIE, jeżeli jesteś mistrzem panowania nad emocjami podczas konfliktu i stresu, zarówno w sytuacjach niebezpiecznych jak i w życiu codziennym

Jest to dla ciebie, jeśli:

✅️ bezpieczeństwo i zdrowie twoje i twoich bliskich jest dla ciebie priorytetem,
✅️ chcesz zwiększyć poziom umiejętności z zakresu obrony osobistej, poznać proste techniki, które być może w przyszłości pozwolą uniknąć Ci sytuacji niebezpiecznej
✅️ jesteś świadomą, odpowiedzialną i nastawioną na rozwój osobą

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Bo jest to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny. Niezależnie od twojej aktualnej wiedzy w tym zakresie, poziomu wytrenowania i umiejętności, ten kurs jest początkiem twojej nauki, rozwoju i zwiększenia poziomu bezpieczeństwa. Pamiętaj, że najważniejsze dla mnie jest to, abyś wrócił bezpiecznie do domu. Walka to ostateczność, ale zawsze trzeba mieć plan B i właśnie ten kurs pozwoli Ci ten plan B zbudować. Nie czekaj! Dołącz!

Najczęściej zadawane pytania

  • Żyjemy w czasach, w których mamy przesyt informacji. W sieci można znaleźć tysiące technik i rozwiązań. Przedstawiane przeze mnie zagadnienia są zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, pozbawione zbędnych ruchów. Nie chcę, abyście gromadzili techniki jak kolekcjonerskie przedmioty. Chcę, żebyście mieli dostęp do najprostszych ruchów. Rozwiązania, które prezentuję, były testowane przez ponad 15 lat zarówno przez początkujące osoby o różnych gabarytach i płci, jak i przez specjalistów oraz osoby zajmujące się codziennie bezpieczeństwem. Pierwsze szkolenie stanowi jednocześnie bazę wyjściową dla wszystkich innych, które tu pojawiają się. Zawiera esencję praktycznej teorii, czyli zasady i zagadnienia opracowane przeze mnie.

  • Nasze szkolenie w sposób profesjonalny przekazuje informacje dotyczące bezpieczeństwa i samoobrony. Nasz materiał online jest to zbiór ćwiczeń pomocniczych oraz informacji których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i świadomości dotyczącej zagrożeń. Jesteśmy wielkimi przeciwnikami nadawania certyfikatów tematyce Samoobrony. Szkolenie online ma być materiałem pomocniczym i nie wyobrażamy sobie nadać jakiegokolwiek stopnia zaawansowania. Nadawanie certyfikatów byłoby oszustwem stosunku do Klientów. Za bardzo szanujemy naszą prace, klientów oraz każdego kto z nami współpracuje.

  • Dostęp do wszystkich szkoleń jest dożywotni.

  • Dokładny koszt szkolenia dostępny jest w zakładce

  • Przed rozpoczęciem kursu nie jest wymagane żadne doświadczenie lub umiejętności. Jednakże jako, że kurs jest związany z aktywnością fizyczną, prosimy by podejmować wysiłek odpowiedzialnie i nie ćwiczyć w razie jakichkolwiek medycznych przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego.

  • Szkolenia są skierowanie dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony.