O mnie

Założyciel i szef wyszkolenia Global Krav Maga Academy.Jarosław Rogowski

Trener instruktorów, 25 lat doświadczenia w sportach i systemach walki. Założyciel centrum treningu firmowego i personalnego The Place w Łodzi.Specjalista walki nożem. Reprezentant i szef szkolenia izraelskiego systemu walki bronią ACT – Armed Combat and Tactics w Polsce.Jeden z pierwszych Polaków, którzy mięli zaszczyt trenować w słynnym klasztorze Shaolin. Pasjonat walki, globetrotter. Jego pasją są podróże i zdobywanie nowych umiejętności. W ciągu ostatnich lat miał okazję podróżować i szkolić m.in. w takich krajach jak: Chiny, Tajlandia, Kazachstan, Filipiny oraz większości krajów europejskich.

https://www.instagram.com/p/CG9VMCyjHyW/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.instagram.com/p/CJD9zZJj9PH/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ponad 25 lat doświadczenia w sztukach, sportach i systemach walki. Trener instruktorów. Założyciel centrum treningowego The Place. Twórca i szef szkolenia w GKMA global krav maga academy.Twórca kampanii urodzeni przeciwko przemocy BORN AGAINST VIOLENCE. Szkoleniowiec, wykładowca, motywator.Twórca najpopularniejszego w Polsce kanału youtube dotyczącego samoobrony i bezpieczeńtwa. Jeden z pierwszych Polaków którzy trenowali w klasztorze Shaolin(stare dzieje) Częsty gość programów tv TVN TVP2 Polsat. Przez lata wspólne projekty z Mają Sablewską , Agnieszką Szulim , Dorotą Welman oraz Filipem Hajzerem.

https://www.instagram.com/p/CGuRnnEjLJq/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Jak również pracował z Kasią Olubinską z którą przez pół roku prowadził w ddtvn odcinki dot samoobrony kobiet.  Na stronie ddtvn po wpisaniu Jarosław Rogowski wyskakuje masa materiałów. Jestem również trenerem obecnej miss świata Karoliny Bielawskiej którą przygotowywał do konkursu miss world.

https://www.instagram.com/p/Ced0zC0jVSC/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Przez ostatnie lata prowadził szkolenia nie tylko w wielu krajach europejskich ale również w takich jak Tajlandia, Filipiny, Kazachstan czy Rumunia. 

https://www.instagram.com/p/CUfxIPaoKG1/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

Zajmuje się optymalizacją ruchu i rozwiązań kryzysowych. Ze sportowcami zawodnikami mma pracuje nad doskonaleniem techniki i taktyki walki. Wzmacnia ich mocne strony eliminując błędy. 

https://www.instagram.com/p/CMK9xFajJ2Z/?igshid=YmMyMTA2M2Y=https://vm.tiktok.com/ZMNPcqQYs/?k=1

Szkole jednostki wojska i policji w tym jednostki szybkiego reagowania. Jednostka specjalna Lubliniec JWK ⬇️

https://www.instagram.com/p/CUx8NOiIIVP/?igshid=YmMyMTA2M2Y=https://www.instagram.com/p/CfHKr3Qjsog/?igshid=YmMyMTA2M2Y=  

Miał zaszczyt pracować z jednostkami specjalnymi jako szkoleniowiec. Zajmuje się walką wręcz wiec to był główny temat naszej współpracy. Uzbrajał żołnierzy w mental i umiejętności specjalne. Pracujowali wielopłaszczyznowo podejmując min. takie tematy jak eliminacje , obrona przed szantażami bronią walkę nożem wrzucając brutalne rozwiązania.  Firmy i eventy.   Od ponad 14  lat współpracuje z firmami szkoląc pracowników na różnych szczeblach od pracowników biurowych skanska przez szefów Onwelo czy też głównych managerów Polkomtel.

https://www.instagram.com/p/CcvfleEjKhJ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=  

Jedna z ostatnich jego realizacji to Microsoft.  Przekłada język walki na język biznesu.  Podczas szkoleń podejmował tematy takie jak. Zarządzanie sytuacją kryzysową Podejmowanie racjonalnych decyzji w stresie(HSRT) 

https://vm.tiktok.com/ZMNPcbpmR/?k=1

Zasady bezpieczeńtwa. 

https://vm.tiktok.com/ZMNPcTBmg/?k=1

Kontrolowanie agresji i jej wyzwalanie.  Skalowanie reakcji.  Mamy kilka bloków tematycznych.  Jednym z ciekawszych jest car defence obrona w i przy samochodzie. Dużo emocji śmiechu, rozwoju. 

https://vm.tiktok.com/ZMNP31d93/?k=1https://vm.tiktok.com/ZMNPcoac4/?k=1

Oczywiście nie wszystko musi być w wersji hard core????

https://www.instagram.com/tv/CWtFUjSIHq2/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Program dopasowujemy do klienta ustalając  szczegóły wykładu czy zajęć praktycznych z organizatorem eventu biorąc pod uwagę bezpieczeństwo uczestników.  Zajmujemy się szeroko pojętym bezpieczeństwem osobistym. Pokazujemy proste rozwiązania ucząc ludzi jak mają dbać o siebie.  Specjalizujemy się w samoobronie i obalaniu mitów. 

https://vm.tiktok.com/ZMNPcv37h/?k=1

Budujemy mocne zespoły (team building) stawiając przed uczestnikami różne zadania nad którymi wspólnie pracują. Dajemy feedback do pracy własnej. Budujemy indywidualne programy treningu fizycznego tak by uczestnicy warsztatów dostali możliwość rozwoju po zakończeniu pracy.  Od ponad 7 lat tworzymy też min. Program wyłącznie dla kobiet. „Masz prawo się bronić”

 https://vm.tiktok.com/ZMNP312JY/?k=1

Zajmujemy się również bezpieczeństwem dzieci tworząc projekt Safe and Brave

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/jak-uchronic-dziecko-przed-porwaniem-sa-pewne-zachowania-ktore-moga-utrudnic-sprawcy-dzialanie-da339410-5312003

Niezależnie od tego z jakim klientem pracujemy wierzę w to że szkolenie powinno być uszyte  jak dobry garnitur.  Mój team liczy 5 specjalistów.  Dodatkowo współpracujemy jeżeli jest potrzeba ze strzelnicami, specjalistami survivalu itd.  Ps wszystko jak trzeba okraszone humorem.

https://www.instagram.com/tv/CcVxHCIDGmd/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Referencje

 

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

Jarosław Rogowski | Trening personalny | Szkolenia dla firm | Szkolenia dla służb

Adres:

ul. Sienkiewicza 61a

90-009 Łódź

Telefon:

+48 513 210 270

Email:

kontakt@gkma.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Żyjemy w czasach, w których mamy przesyt informacji. W sieci można znaleźć tysiące technik i rozwiązań. Przedstawiane przeze mnie zagadnienia są zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, pozbawione zbędnych ruchów. Nie chcę, abyście gromadzili techniki jak kolekcjonerskie przedmioty. Chcę, żebyście mieli dostęp do najprostszych ruchów. Rozwiązania, które prezentuję, były testowane przez ponad 15 lat zarówno przez początkujące osoby o różnych gabarytach i płci, jak i przez specjalistów oraz osoby zajmujące się codziennie bezpieczeństwem. Pierwsze szkolenie stanowi jednocześnie bazę wyjściową dla wszystkich innych, które tu pojawiają się. Zawiera esencję praktycznej teorii, czyli zasady i zagadnienia opracowane przeze mnie.

  • Nasze szkolenie w sposób profesjonalny przekazuje informacje dotyczące bezpieczeństwa i samoobrony. Nasz materiał online jest to zbiór ćwiczeń pomocniczych oraz informacji których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i świadomości dotyczącej zagrożeń. Jesteśmy wielkimi przeciwnikami nadawania certyfikatów tematyce Samoobrony. Szkolenie online ma być materiałem pomocniczym i nie wyobrażamy sobie nadać jakiegokolwiek stopnia zaawansowania. Nadawanie certyfikatów byłoby oszustwem stosunku do Klientów. Za bardzo szanujemy naszą prace, klientów oraz każdego kto z nami współpracuje.

  • Dostęp do wszystkich szkoleń jest dożywotni.

  • Dokładny koszt szkolenia dostępny jest w zakładce

  • Przed rozpoczęciem kursu nie jest wymagane żadne doświadczenie lub umiejętności. Jednakże jako, że kurs jest związany z aktywnością fizyczną, prosimy by podejmować wysiłek odpowiedzialnie i nie ćwiczyć w razie jakichkolwiek medycznych przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego.

  • Szkolenia są skierowanie dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony.