Newsletter Jarosława Rogowskiego

Dlaczego warto się zapisać?

Będziesz dostawać informacje o nowościach, takich jak:

  • nowe filmy na youtube,
  • podsumowania roku,
  • informacje o obozach i wydarzeniach,
  • zniżki na szkolenia i nagrania tworzone tylko dla Was.

Do subskrybentów mojego newslettera, co jakiś czas wysyłam zapytania o zapotrzebowania na nowe filmy szkoleniowe.

Będąc więc w tej grupie, będziesz miał możliwość podzielić się ze mną swoimi pomysłami na nowe odcinki.

Zniżki na szkolenia

Jak wiecie, ogólnie nie obniżam cen moich szkoleń, gdyż uważam, że są one warte swojej ceny. Tylko dla subskrybentów mojego newslettera, podczas premiery nowego szkolenia udostępniam kod zniżkowy, żeby podziękować Wam za to, że ze mną jesteście.

Informacje o nowościach i planach

Jako pierwszy będziesz informowany o nowych projektach, produktach i planach na przyszłość.

Co mogę Ci obiecać?

Mogę Ci obiecać, że nie będę Cię zasypywać bzdurami i bezsensownymi informacjami.

Raz na jakiś czas dostaniesz maila z konkretami, bez ściemy i zbędnej pisaniny.

Tylko konkrety i na temat.

Najczęściej zadawane pytania

  • Żyjemy w czasach, w których mamy przesyt informacji. W sieci można znaleźć tysiące technik i rozwiązań. Przedstawiane przeze mnie zagadnienia są zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, pozbawione zbędnych ruchów. Nie chcę, abyście gromadzili techniki jak kolekcjonerskie przedmioty. Chcę, żebyście mieli dostęp do najprostszych ruchów. Rozwiązania, które prezentuję, były testowane przez ponad 15 lat zarówno przez początkujące osoby o różnych gabarytach i płci, jak i przez specjalistów oraz osoby zajmujące się codziennie bezpieczeństwem. Pierwsze szkolenie stanowi jednocześnie bazę wyjściową dla wszystkich innych, które tu pojawiają się. Zawiera esencję praktycznej teorii, czyli zasady i zagadnienia opracowane przeze mnie.

  • Nasze szkolenie w sposób profesjonalny przekazuje informacje dotyczące bezpieczeństwa i samoobrony. Nasz materiał online jest to zbiór ćwiczeń pomocniczych oraz informacji których celem jest zwiększenie swojej wiedzy i świadomości dotyczącej zagrożeń. Jesteśmy wielkimi przeciwnikami nadawania certyfikatów tematyce Samoobrony. Szkolenie online ma być materiałem pomocniczym i nie wyobrażamy sobie nadać jakiegokolwiek stopnia zaawansowania. Nadawanie certyfikatów byłoby oszustwem stosunku do Klientów. Za bardzo szanujemy naszą prace, klientów oraz każdego kto z nami współpracuje.

  • Dostęp do wszystkich szkoleń jest dożywotni.

  • Dokładny koszt szkolenia dostępny jest w zakładce

  • Przed rozpoczęciem kursu nie jest wymagane żadne doświadczenie lub umiejętności. Jednakże jako, że kurs jest związany z aktywnością fizyczną, prosimy by podejmować wysiłek odpowiedzialnie i nie ćwiczyć w razie jakichkolwiek medycznych przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego.

  • Szkolenia są skierowanie dla każdego kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa osobistego oraz samoobrony.