Szkolenia dla służb

Szkolenia dla służb

Każda jednostka i formacja ma swoje określone zadania. To co łączy ekipy mające na co dzień do czynienia z przemocą, to podejmowanie racjonalnych decyzji w stresie, oraz zarządzanie sytuacją kryzysową. Jarosław Rogowski od ponad 10 lat ma zaszczyt szkolić, jak i tworzyć programy treningowe dla funkcjonariuszy oraz operatorów. Specjalizujemy się w przekazywaniu jakościowej wiedzy i przygotowaniu ekip w zakresie walki w ręcz i samoobrony w sytuacjach o każdym stopniu natężenia.

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z brutalizacją świata i coraz lepszym wyszkoleniem bandytów. Dajemy konkretne rozwiązania jak radzić sobie z uzbrojonym i nieuzbrojonym przeciwnikiem, biorąc również pod uwagę regulacje prawne. Profesjonalny trening walki w ręcz ma ogromny wpływ na skuteczność funkcjonariuszy i pozwala lepiej panować nad sytuacjami specjalnymi.

Dopasowujemy elastycznie program konsultując i analizując potrzeby danej formacji. Przekazujemy jedynie proste i skuteczne techniki, testując je podczas symulacji, możliwie najbardziej zbliżonych do realnych. Obalamy mity i optymalizujemy ruch. Współpracujemy również z byłymi operatorami takich jednostek jak GROM i BOA, a także szkoleniowcami szkół policyjnych.

Do dyspozycji mamy strzelnicę oraz prywatne, w pełni wyposażone centrum treningowe w kwaterze głównej w Łodzi. Pracujemy w całej Europie i na świecie.

Sprawdź jakość usług oraz referencje